Wyszukiwarka
Urządzenia fiskalne
elzabminie.png

Posiadamy w swojej ofercie kasy fiskalne dedykowane dla lekarzy i placówek medycznych.

FAREX Szafir E

Kasy fiskalne » FAREX Szafir E

Duży, 4 liniowy wyświetlacz LCD (podświetlany na zielono) z regulowanym kontrastem
Długość nazwy towaru: 40 znaków, pojemność bazy towarowej 3 000 PLU
System ładowania papieru: „Wrzuć i Pracuj” pozwala na błyskawiczną wymianę papieru
NIP nabywcy – na paragonach sprzedaży (zgodnie z najnowszymi przepisami).

Szafir E to uniwersalna kasa z kopią elektroniczną oraz jednocześnie najbardziej zaawansowana technicznie kasa marki FAREX. Wyposażona została w dużą 30-przyciskową, wygodną i bezawaryjną klawiaturę o wyraźnie odseparowanych klawiszach. Konstrukcja „Wrzuć i Pracuj” pozwala na błyskawiczną wymianę 40 metrowej rolki papieru. Nowoczesny 4 liniowy, podświetlany na zielono wyświetlacz LCD i prosty system menu to łatwa obsługa kasy przez kasjera. Funkcje kasy Szafir E zapewniają spełnienie wszystkich najnowszych wymogów i wytycznych Ministerstwa Finansów, tj. NIP klienta na paragonach, długie i jednoznaczne nazwy towarów (do 40 znaków), gotowość do zmiany waluty na EURO oraz możliwość przyjmowania wpłat w dodatkowych walutach.
3 złącza komunikacyjne pozwalają na jednoczesną pracę kasy np. z Wagą, Czytnikiem kodów kreskowych i Szufladą lub PC, Czytnikiem kodów kreskowych i Szufladą.


Do każdej kasy Farex Szafir E dołączone są trzy programy (nowość) do zarządzania kasą:
PLU Manager – programowanie bazy towarowej (3 000 pozycji), grup, parametrów kasy, a także pobieranie raportów sprzedaży i obsługa stanów magazynowych (wygoda edycji danych na komputerze i automatyczne przeniesienie wpisów do kasy)
PLOMP PlusFm – program przeznaczony do odczytu, wydruku na komputerze i archiwizacji okresowych raportów fiskalnych na dowolnym nośniku
Farex Archiver – program przeznaczony do odczytu danych z pamięci kopii elektronicznej.